Desertų klubo nariams liepos mėnesio pristatymas vyks liepos 27d. Kaune ir liepos 28d. Vilniuje.

E-shop desertų ir kuponų užsakymai paruošiami ketvirtadieniais, užsakant ne vėliau nei antradienį

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Desertų klubo narystė

Niekada tiksliai nežinai kas bus dėžutėje, tik atidaręs pamatai tai ką ragausi. Bet tai ką ragausi bus labai šviežia ir pagaminta tik iš natūralių ingredientų.

Kartą per mėnesį ragaujame vis kažką naujo ir susijusio su sezonais. Pagrindinis kriterijus atrenkant desertus yra skonis. Aukščiausi reikalavimai jam - jeigu jau valgyti saldžiai, tai valgyt įsimenamai skaniai.

Ši idėja gimė ir prasidėjo 2021 metų kovo mėnesį. Kartą per mėnesį Desertų klubo nariams pristatoma desertų dėžutė, kurioje dažniausiai yra 3 skirtingi desertai po 2 vienetus. Pristatymas vyksta Vilniuje ir Kaune.

Yra du narystės lygiai:

  • 1 lygis - desertų dėžutė. 
  • 2 lygis - desertų dėžutė ir paruoštų kepimui sausainių tešla.

Pastaruoju atveju kartu atkeliauja suformuoti 6 sausainių tešlos rutulainiai. Galima kepti iš karto laikant šaldytuve arba per artimiausią mėnesį laikant šaldiklyje. Užsimanius kažko saldaus - įkaitinam orkaitę 15min ir namai pakvimpa sausainiais.

Kaip viskas vyksta užsisakant Desertų klubo narystę sau:

  • Įstoji į Desertų klubą  - https://desertuklubas.lt/collections/menesine-desertu-prenumerata 
  • Pasirenki narystės laikotarpį - nuo to priklauso mėnesio kaina. Desertų dėžutės kaina su pristatymu užsisakant metams kainuoja 17,5 eur/mėnesiui, jeigu kartu užsakoma ir paruošta sausainių tešla - 25eur/mėnesiui.
  • Kartą per mėnesį vyksta pristatymas - 8-17val. ketvirtadienį Vilniuje ir penktadienį Kaune. Kurią savaitę vyks dažniausiai pranešame socialiniuose tinkluose ir www.desertuklubas.lt
  • 1-2 dienos prieš pristatymą - sms su tikslesnėmis pristatymo valandomis. Nepavykus pristatyti Vilniuje galima atsiimti Brew kavinėje Pylimo g. 19.
  • Desertų klubo nariai dalyvauja Instagram uždaroje grupėje, balsuoja už desertą favoritą, renka kito mėnesio vieną desertą, kuris bus dėžutėje.

 

Desertų klubo narystės dovanų kuponai - https://desertuklubas.lt/collections/dovanu-kuponai/products/desertu-klubo-dovanu-kuponas