Pristatymas arba Atsiėmimas | Vilniuje ir Kaune kiekvieną ketvirtadienį, užsisakant ne vėliau kaip antradienį 

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Desertų klubas

 

Nauji ir malonūs desertų ragavimo būdai 

 

Mėnesinė desertų prenumerata - sau, draugams ar kolegoms.  Kas mėnesį gaminame vis naujus desertus ir pristatome jums Vilniuje ir Kaune.

Desertų klubo desertų dėžutėje yra 6 desertai - 3 skirtingi po 2vnt. ir jie vis keičiasi. Ragaujame vis kažką naujo :)

Desertų klubas Plius - kai kartu dar gaunate ready to cook tešlą - pavyzdžiui suformuoti sausainių rutuliukai, kurie galioja mėnesį laikant šaldymo kameroje. Užsimanius kažko saldaus - įkaitini orkaitę 15min ir namai kvepia sausainiais.

Desertų klubo prenumerata sau - https://www.patreon.com/feedmysister

Desertų klubo prnumeratos dovanų kuponai - https://feedmysister.com/collections/dovanu-kuponai/products/desertu-klubo-dovanu-kuponas

Desertų derinių degustacijos - su kava, su arbata, su kinu, su muzika, su vynais. Sakykit dar su kuo - suderinsim :)

Pirmosios kavos ir desertų degustacijos įvyko Vilniuje ir Kaune. Ragavome skirtingus kavos ir desertų derinius, atradome skirtumus ir atradome kaip kavos skonis įtakoja ragaujamo deserto skonį ir atvirkščiai.

3 kavos iš Brazilijos, Etiopijos ir Kenijos:

Brazil Vinhal Family "Cinnamon Roll” Dar ūkyje gautas  cinamoninio pyragaičio vardas mums išduoda, kad kava gardžiai kvepės ir primins desertą. Tokias ypatingas skonines savybes suteikia kavos uogų apdirbimo būdas. 

Ethiopia, Tirtira Goyo Iš kavos gimtinės Etiopijos, Goyo ūkio atvykusi kava lepina mus vaisišku saldumu, kuris persipina su gėliškais aromatais, lyg primintų pavasarį.

Kenija, Mbokam Siakago apylinkėse užauginta kava šiek tiek skiriasi nuo įprastai sutinkamų Kenijos pupelių - jos kiek kartesnės dėl kavamedžių augimo aukščio, todėl skonis primena juodąjį šokoladą, kakavą ir apelsino žievelę.

ir 6 desertai:

  • Kremiškiausias sūrio pyragas
  • Šokoladinis putėsių pyragas
  • Kavos panakota
  • Pavlova su pieniško šokolado kremu
  • Aviečių kokosinis kąsnelis
  • Spanguolinis kąsnelis su itališko morengo sviestiniu kremu

Degustaciją vedė Asta Petrušienė ir Andželika Jokubauskaitė.

Asta - viena iš Feed My Sister įkūrėjų, knygos “Natūraliai saldu” bendraautorė, mėnesinės desertų prenumeratos “Desertų klubas” įkūrėja. “Desertai man yra malonumas. Mėgstu visus natūralius desertus - nuo klasikinių iki veganiškų. Juose pirmiaisiai ieškau skonio ir tik po to grožio ir estetikos.” 

Andželika kavos pasaulyje jau 7 metai - nuo kavos ruošimo iki teisėjavimo kavos čempionate. “Kava man yra įrankis kurti ryšį su žmogumi. Tai yra svarbus socialinis aspektas stipriai susijęs su skoniu. Subtilus būdas atrasti skonius ir plėsti pažinimo spektrą.”