Desertų klubo nariams liepos mėnesio pristatymas vyks liepos 27d. Kaune ir liepos 28d. Vilniuje.

E-shop desertų ir kuponų užsakymai paruošiami ketvirtadieniais, užsakant ne vėliau nei antradienį

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Labas

Labai malonu pasveikinti tave čia, kur gyvenimas verda desertų ritmu. Aš esu Asta - Desertų klubo įkūrėja.

Desertus pradėjau kepti dar mokydamasi mokykloje ir jie visuomet buvo šalia. Man patiko tai daryti. Maistas kažkokiu metu tapo mano gyvenimo būdu. Man tai įdomu, svarbu ir aš tam skiriu laiko. Didžiausias malonumas eiti shopintis į turgų, kokybiško maisto, vyno ir kitų gėrimų parduotuves, gastro kelionės, ėjimas į degustacines vakarienes. Kai mes kažkur važiuojam tai aš galvoju ir ieškau kur ir ką ten valgysime :) Esu dviejų nuostabių vaikų mama, 10 metų gyvenu Vilniuje, o augau Kaune. 2016 metais su sese pradėjome maisto blogą "Feed My Sister", kuris tęsėsi penkis metus, kartu parašėme knygą "Natūraliai saldu". Natūraliai sesių etapas baigėsi ir toliau yra mano pačios vystoma veikla - Desertų klubas. 

Iš profesinės pusės esu sukaupusi ilgametę marketingo vadovo patirtį didelėse organizacijose kuriant ir vystant prekių ženklus ir įgyvendinant strateginio marketingo kryptis kasdieninėse veiklose - nuo gamybinės įmonės iki mažmeninės prekybos. Pastaraisiais metais ieškau naujų prasmių marketingo lauke ir tai ką žinau iš profesinės pusės Desertų klube viską darau atvirkščiai - čia veikiu intuityviai, dažniausiai nelogiškai, bet taip kaip noriu, ne taip kaip reikėtų :)

Desertų klube daugiausiai dėmesio skiriu mėnesinei desertų dėžutei - atrinkti skaniausius desertus, juos ištestuoti ir pagaminti. Atspirties taškas - sezonų kaita. Vasarai - braškės, šilauogės, gervuogės, avietės. Obuoliai, slyvos, morkos, svarainiai rudeniui. Žiemą - spanguolės, mangai, pasiflorai ir taip toliau sezonų ratu. 

Laisvė atrinkti tai, kas man atrodo tuo metu skaniausia yra nerealus malonumas, vis nauji desertai ir niekas neriboja.

Ačiū, kad užsukai - linkiu skanių atradimų! 

Asta