Pristatymas arba Atsiėmimas | Vilniuje ir Kaune kiekvieną ketvirtadienį, užsisakant ne vėliau kaip antradienį 

Pirkinių krepšelis

Tuščias krepšelis

Tęsti apsipirkimą

Labas

 

Mes esame dvi sesės - Rūta ir Asta.  Jau daugiau nei 10 metų gyvename skirtingose šalyse, bet mus vienija ta pati meilė maistui.

Feed My Sister - mūsų bendras projektas, kurį pradėjome nuo tinklaraščio rašymo iš didelio noro dalintis savo maisto atradimais. Esame už tai, kas natūralu, kokybiška, už spalvas lėkštėse, netikėtas tekstūras ir gyvenimą gamtos ritmu. Už maistą, kuris ne tik skanus, bet ir naudingas.  Eksperimentuojame, ieškome kokybiškų ingredientų ir tai yra didelis malonumas.

Pradėjus šią veiklą mums pačioms netikėtai desertai tapo pagrindine mūsų tema. Tiek įkritome į natūralių desertų kūrybą, kad išleidome knygą apie juos "Natūraliai saldu".

Visada buvome didelės desertų valgytojos ir žinome ką reiškia likusį torto gabalą dalintis milimetrais ir koks jausmas aplanko valgant tą atmatuotą gabalėlį. Kuriame desertus vadovaujamės būtent šiuo principu - desertas turi būti toks skanus, kad tu nenorėtum juo dalintis ir jis būtų vertas prisiminimo.

 

Ką rasite šiame puslapyje:

  • Natūralių desertų elektroninę parduotuvę - čia rasite dviejų tipų desertus:
    • natūraliai saldžius kąsnelius - be pridėtinio cukraus, be glitimo ar laktozės, didžioji dauguma vegan.
    • amerikietiško stiliaus sausainius - minkštus, apvalius, didelius ir be galo skanius.
  • Desertų ir kepinių bei mūsų šeimų mėgstamus  pusryčių, užkandžių, salotų ar kažko rimtesnio greitai vakarienei ar savaitgalio puotai receptus.

 

Patreon platformoje taip pat kuriame Desertų Klubą - tai yra mėnesinė prenumerata, kuomet klubo nariai gauna desertų dėžutę, kurių nesirenka, o tiesiog pasitiki mumis ir leidžia pagaminti tai, kas tuo metu mums atrodo skaniausia.

Mums ši laisvė yra nerealus malonumas, galim gaminti ir atrasti vis naujus desertus ir niekas neriboja. Dėžutėje yra 3 skirtingi desertai ir jie vis keičiasi. Paskutinį mėnesį dėžutėje buvo - pistacijų cheescake su braškėmis, juodo šokolado sausainiai su lazdyno riešutų praline įdaru ir vegan šilauogių ir kokosų kąsneliai.

Įstoti į Desertų klubą galima čia www.patreon.com/feedmysister.com

 

Džiaugiamės matydamos tave čia - gero laiko ir skanių atradimų.

Asta ir Rūta